Privaatsus
poliitika

Tere tulemast saidile https://topvisual.ee (“Sait”). Mõistame, et privaatsus võrgus on meie saidi kasutajatele oluline, eriti äritegevuse ajal. See avaldus reguleerib meie privaatsuspoliitikat nende saidi kasutajate ("Külastajad") suhtes, kes külastavad äritegevust tegemata, ja külastajate suhtes, kes registreeruvad saidil äritehingute tegemiseks ja kasutavad erinevaid teenuseid, mida pakub
Topvisual OÜ (koos „Teenused“) („Volitatud kliendid“).

"Isiku tuvastav teave"

Viitab mis tahes teabele, mis tuvastab või mida saab kasutada isiku tuvastamiseks, temaga ühenduse võtmiseks või isiku leidmiseks, keda selline teave puudutab, sealhulgas, kuid mitte ainult, nimi, aadress, telefoninumber, faksinumber, e-posti aadress, finantsprofiilid, sotsiaalkindlustus number ja krediitkaardi andmed. Isiku tuvastamise teave ei hõlma teavet, mida kogutakse anonüümselt (st ilma konkreetse kasutaja tuvastamiseta), ega demograafilist teavet, mis ei ole tuvastatud isikuga seotud.

Millist isikut tuvastavat teavet kogutakse?

Võime koguda põhilist kasutajaprofiili teavet kõigilt oma külastajatelt. Kogume oma volitatud klientidelt järgmist lisateavet: nimi, e-posti aadress, telefoninumber, aadress.

Millised organisatsioonid koguvad teavet?

Lisaks meie otsesele teabe kogumisele võivad meie kolmandatest isikutest teenusepakkujad (nagu krediitkaardifirmad, arvelduskojad ja pangad), kes võivad pakkuda selliseid teenuseid nagu krediidi-, kindlustus- ja tingdeponeerimisteenused, koguda seda teavet meie külastajatelt ja volitatud klientidelt. Me ei kontrolli, kuidas need kolmandad osapooled sellist teavet kasutavad, kuid palume neil avalikustada, kuidas nad kasutavad neile Külastajatelt ja Volitatud klientidelt edastatud isikuandmeid. Mõned neist kolmandatest osapooltest võivad olla vahendajad, kes tegutsevad ainult turustusahela lülidena ega salvesta, säilita ega kasuta neile antud teavet.

Kuidas sait kasutab isikut tuvastavat teavet?

Kasutame isikut tuvastavat teavet saidi kohandamiseks, sobivate teenusepakkumiste tegemiseks ning saidil ostu- ja müügitaotluste täitmiseks. Võime Külastajatele ja volitatud klientidele e-kirju saidi uurimis- või ostu- ja müügivõimaluste või saidi teemaga seotud teabe kohta. Samuti võime kasutada isikut tuvastavat teavet külastajate ja volitatud klientidega kontakteerumiseks konkreetsetele päringutele vastamiseks või nõutud teabe edastamiseks.

Kellega võib teavet jagada?

Volitatud klientide isikut tuvastavat teavet võidakse jagada teiste volitatud klientidega, kes soovivad hinnata võimalikke tehinguid teiste volitatud klientidega. Võime jagada koondteavet oma külastajate kohta, sealhulgas meie külastajate ja volitatud klientide demograafilist teavet, oma sidusagentuuride ja kolmandatest osapooltest müüjatega. Pakume ka võimalust "loobuda" teabe saamisest või meie või mis tahes meie nimel tegutseva agentuuriga ühenduse võtmisest.

Kuidas isikut tuvastavat teavet säilitatakse?

Topvisual OÜ kogutud isikut tuvastavat teavet säilitatakse turvaliselt ja see ei ole kolmandatele isikutele ega Topvisual OÜ töötajatele kättesaadav, välja arvatud ülalnimetatud kasutamiseks.

Millised valikud on Külastajatel teabe kogumise, kasutamise ja levitamise osas?

Külastajatel ja volitatud klientidel on võimalik meilt ja/või meie müüjatelt ja sidusagentuuridelt soovimatu teabe saamisest või meiepoolsest kontakteerumisest loobuda, vastates e-kirjadele vastavalt juhistele või võttes meiega ühendust aadressil marek@topvisual.ee

Küpsised

Küpsis on teabejada, mille veebisait salvestab külastaja arvutisse ja mille külastaja brauser veebisaidile iga kord, kui külastaja naaseb, edastab.

Kasutame teabe kogumiseks "küpsiseid". Saate anda brauserile käsu keelduda kõigist küpsistest või anda märku küpsise saatmisest. Kui te aga küpsiseid ei aktsepteeri, ei pruugi teil olla võimalik mõnda meie teenuse osa kasutada.

Kas saidil kasutatakse küpsiseid?

Küpsiseid kasutatakse erinevatel põhjustel. Kasutame küpsiseid, et saada teavet külastajate eelistuste ja nende valitud teenuste kohta. Samuti kasutame küpsiseid turvalisuse eesmärgil, et kaitsta oma volitatud kliente. Näiteks kui volitatud klient on sisse logitud ja saiti ei kasutata rohkem kui 10 minutit, logime volitatud kliendi automaatselt välja. Külastajad, kes ei soovi küpsiseid oma arvutisse panna, peaksid enne https://topvisual.net kasutamist seadistama oma brauserid küpsistest keelduma, mille puuduseks on see, et teatud veebisaidi funktsioonid ei pruugi ilma küpsiste abita korralikult töötada.

Meie teenusepakkujate kasutatavad küpsised

Meie teenusepakkujad kasutavad küpsiseid ja need küpsised võidakse salvestada teie arvutisse, kui külastate meie veebisaiti. Lisateavet selle kohta, milliseid küpsiseid kasutatakse, leiate meie küpsiste teabelehelt.

Kuidas WPLegalPages sisselogimisteavet kasutab?

Topvisual OÜ kasutab sisselogimisandmeid, sealhulgas, kuid mitte ainult IP-aadresse, Interneti-teenuse pakkujaid ja brauseri tüüpe, brauseri versiooni, külastatud lehti, külastuse kuupäeva ja kellaaega, trendide analüüsimiseks, saidi haldamiseks, kasutaja liikumise ja kasutamise jälgimiseks ning koguda laiaulatuslikku demograafilist teavet.

Millistel partneritel või teenusepakkujatel on juurdepääs saidi külastajate ja/või volitatud klientide isikut tuvastavale teabele?

Topvisual OÜ on sõlminud ja sõlmib ka edaspidi partnerlus- ja muid sidemeid mitmete müüjatega. Sellistel müüjatel võib olla juurdepääs teatud isikut tuvastavale teabele, kui nad peavad teadma volitatud klientide teenusekõlblikkuse hindamise aluseid. Meie privaatsuspoliitika ei hõlma selle teabe kogumist ega kasutamist.

Kuidas hoiab sait isikut tuvastavat teavet turvalisena?

Kõik meie töötajad tunnevad meie turvapoliitikat ja -tavasid. Meie külastajate ja volitatud klientide isikut tuvastav teave on juurdepääsetav ainult piiratud arvule kvalifitseeritud töötajatele, kellele antakse teabele juurdepääsuks parool. Auditeerime oma turvasüsteeme ja -protsesse regulaarselt. Tundlik teave, nagu krediitkaardi numbrid või sotsiaalkindlustuse numbrid, on kaitstud krüpteerimisprotokollidega, mis kaitsevad Interneti kaudu saadetud teavet. Kuigi me rakendame äriliselt mõistlikke meetmeid turvalise saidi säilitamiseks, võivad elektroonilises sides ja andmebaasides esineda vigu, võltsimist ja sissemurdmisi ning me ei saa garanteerida ega garanteerida, et selliseid sündmusi ei toimu ja me ei vastuta külastajate ega külastajate ees. volitatud klientidele selliste juhtumite korral.

Kuidas saavad külastajad isikut tuvastava teabe ebatäpsusi parandada?

Külastajatel ja volitatud klientidel on võimalik meiega ühendust võtta, et uuendada enda kohta isikut tuvastavat teavet või parandada võimalikke ebatäpsusi, saates meile e-kirja aadressil marek@topvisual.ee

Kas külastaja saab saidi kogutud isikut tuvastavat teavet kustutada või deaktiveerida?

Pakume külastajatele ja volitatud klientidele mehhanismi isikut tuvastava teabe kustutamiseks/desaktiveerimiseks saidi andmebaasist, võttes ühendust. Varukoopiate ja kustutamiskirjete tõttu võib aga olla võimatu kustutada Külastaja kirjet ilma jääkteavet säilitamata. Isik, kes taotleb isikut tuvastava teabe deaktiveerimist, kustutatakse see teave funktsionaalselt ja me ei müü, edasta ega kasuta selle isikuga seotud isikuandmeid mingil viisil edasi.

Sinu õigused

Need on kokkuvõtlikud õigused, mis teil on andmekaitseseaduse alusel

Juurdepääsuõigus
Õigus parandada
Õigus kustutada
Õigus piirata töötlemist
Õigus esitada vastuväiteid töötlemisele
Õigus andmete teisaldatavusele
Õigus esitada kaebus järelevalveasutusele
Nõusolek tagasivõtmise õigus

Laste privaatsus

Meie teenus ei ole suunatud lastele, alla 18-aastastele ja me ei kogu teadlikult isikut tuvastavat teavet alla 18-aastastelt lastelt.

Kui olete lapsevanem või eestkostja ja olete teadlik, et teie laps on meile isikuandmeid edastanud, võtke meiega viivitamatult ühendust esitatud kontaktandmetel. Kui saame teada, et alla 18-aastased lapsed on esitanud isikuandmeid, kustutame need viivitamatult oma serveritest.

Seaduste järgimine

Isiku tuvastamise teabe avalikustamine seaduse järgimiseks. Avaldame isikut tuvastavat teavet selleks, et täita kohtumäärust või kohtukutse või õiguskaitseasutuse taotlust teabe avaldamiseks. Samuti avaldame isikut tuvastavat teavet, kui see on mõistlikult vajalik meie külastajate ja volitatud klientide turvalisuse kaitsmiseks.

Mis juhtub, kui privaatsuspoliitika muutub?

Anname oma külastajatele ja volitatud klientidele teada meie privaatsuspoliitika muudatustest, postitades sellised muudatused saidile. Kui aga muudame oma privaatsuspoliitikat viisil, mis võib põhjustada isikut tuvastava teabe avaldamist, mille avaldamist külastaja või volitatud klient on varem palunud, võtame sellise külastaja või volitatud kliendiga ühendust, et võimaldada sellisel külastajal või volitatud kliendil takistada selline avalikustamine.

Lingid

https://topvisual.ee sisaldab linke teistele veebilehtedele. Pange tähele, et kui klõpsate ühel neist linkidest, liigute teisele veebisaidile. Soovitame teil lugeda nende lingitud saitide privaatsusavaldusi, kuna nende privaatsuspoliitika võivad meie omadest erineda.

Võta meiega ühendust

Kui teil on selle privaatsuspoliitika kohta küsimusi, võtke meiega ühendust aadressil marek@topvisual.ee

Viimati värskendatud: 19. mai 2023
crossmenu